Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Геннадій Зубко: Подальші реформи в країні потребують змін до КонституціїПодальші реформи в країні потребують змін до Конституції. Насамперед, це стосується найважливішої для держави реформи – децентралізації. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час прес-конференції, яка відбулася у четвер у Києві.

«Успішна реалізація реформи можлива лише за умови прийняття змін до Конституції України. Венеціанська комісія попередньо вже дала схвальний висновок щодо проекту Основного Закону. Сподіваюся, після цього Верховна Рада України зможе прийняти рішення і підтримати зміни, які докорінно змінять країну на краще», – сказав Геннадій Зубко.

За його словами, у новій редакції Конституції Президент України Петро Порошенко пропонує віддати максимум владних повноважень місцевому самоврядуванню, які дозволять їм проводити максимально незалежну від Києва політику.

«Зволікання з прийняттям цих змін до Конституції ставлять під загрозу подальшу реалізацію реформи»,- підкреслив Геннадій Зубко. 

Він також зауважив, що стан виконання реформи за оцінкою міжнародних експертів, громадських організацій, проектного офісу реформ при Національній раді реформ становить 46% від запланованого до реалізації у 2015 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *