Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Хід проведення ремонтно-будівельних робіт на дорогах Прикарпаття обговорено на нараді в ОДА

Будівельно-ремонтний сезон на дорогах державного значення Прикарпаття підходить до завершення. На сьогодні обсяги виконаних робіт складають 86%. Загальна кількість освоєних коштів – 1 400,1 млн грн.

Про це сьогодні під час онлайн-наради під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Марії Савки розповів начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак.

За його словами, цьогоріч на Прикарпатті вдвічі збільшено обсяги проведення ремонтно-будівельних робіт на автошляхах державного значення у порівнянні з минулим роком. Зокрема, здійснено роботи щодо влаштування верхнього шару асфальтного покриття на 116 кілометрах, що складає 104%. Також завершено будівництво мостового переходу протяжністю 241 погонний метр на автомобільній дорозі Т-09-10 Бурштин-Калуш.

Василь Буджак зазначив, що наступного року планується завершення будівельно-ремонтних робіт на всіх ділянках доріг державного значення, – а це майже 150 кілометрів. Окрім того, на деяких автомагістралях здійснюватиметься реконструкція доріг шляхом збільшення кількості проїзних смуг.

Що ж до доріг місцевого значення, то слід зазначити, що роботи завершені на 48 об’єктах. Освоєно  кошти субвенції на суму 376595,785 млн грн, подано на оплату  акти на суму 3408,818 тис.грн., підготовлено акти до оплати  на суму 43403,882). Загальна сума освоєних коштів становить 423408,486 гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *