ГірчитьЧорнобиль крізь роки гірчить…
25 квітня 2014 року в м. Надвірна відбулись заходи, приурочені 28-й річниці Чорнобильської катастрофи.
25 квітня 2014 року в м. Надвірна відбулись заходи, приурочені 28-й річниці Чорнобильської катастрофи.
В даному заході прийняли участь представники районної Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», представники влади в районі: заступник голови районної ради Іван Степник, т.в.о. Ярослав Андріїв, заступник керівника апарату, начальник інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Тарас Дем’янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, духовенство, громадськість та засоби масової інформації району.![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 012.jpg)
Всіх учасників дійства було запрошено на 10.00 год. до пам’ятного знаку Героям – чорнобильцям, де відбулось покладання вінків.
Заступник голови районної ради Іван Степник, пригадуючи ті жахливі весняні дні, закликав всіх присутніх схилити у скорботі голову перед світлою пам’яттю про загиблих, котрі у відсвітках Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, і віддати данину живим.
Виступаючи перед учасниками тих трагічних подій Тарас Дем’янчук зазначив наступне: «…26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. В кожній людській душі той трагічний день відізвався тривожним зойком, відчуттям біди, невизначеності майбутнього…
Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
Проте, ми не повинні впадати у розпач, бо самі можемо багато чому зарадити».
На завершення урочистостей кращі вокалісти району подарували присутнім музичні композиції.
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 007(2).jpg)
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 006.jpg)
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 013.jpg)
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 004.jpg)
В даному заході прийняли участь представники районної Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», представники влади в районі: заступник голови районної ради Іван Степник, т.в.о. Ярослав Андріїв, заступник керівника апарату, начальник інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Тарас Дем’янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, духовенство, громадськість та засоби масової інформації району.
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 012.jpg)
Заступник голови районної ради Іван Степник, пригадуючи ті жахливі весняні дні, закликав всіх присутніх схилити у скорботі голову перед світлою пам’яттю про загиблих, котрі у відсвітках Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, і віддати данину живим.
Виступаючи перед учасниками тих трагічних подій Тарас Дем’янчук зазначив наступне: «…26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. В кожній людській душі той трагічний день відізвався тривожним зойком, відчуттям біди, невизначеності майбутнього…
Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
Проте, ми не повинні впадати у розпач, бо самі можемо багато чому зарадити».
На завершення урочистостей кращі вокалісти району подарували присутнім музичні композиції.
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 007(2).jpg)
![](/sites/default/files/images/чорнобиль 2014 006.jpg)
0 Коментарі