Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ГірчитьЧорнобиль крізь роки гірчить…

      25 квітня 2014 року в м. Надвірна відбулись заходи, приурочені  28-й річниці Чорнобильської катастрофи.

      25 квітня 2014 року в м. Надвірна відбулись заходи, приурочені  28-й річниці Чорнобильської катастрофи.
      В даному заході прийняли участь представники районної Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», 
 представники влади в районі: заступник голови районної ради Іван Степник, т.в.о. Ярослав Андріїв, заступник керівника апарату, начальник інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Тарас Дем’янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, духовенство, громадськість та засоби масової інформації району.

       Всіх учасників дійства було запрошено на 10.00 год. до пам’ятного знаку Героям – чорнобильцям, де відбулось покладання вінків.
       Заступник  голови  районної ради Іван Степник, пригадуючи ті жахливі весняні дні, закликав всіх присутніх схилити  у скорботі голову перед світлою пам’яттю про загиблих, котрі у відсвітках Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, і віддати данину живим. 
      Виступаючи перед учасниками тих трагічних подій Тарас Дем’янчук  зазначив наступне: «…26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. В кожній людській душі той трагічний день відізвався тривожним зойком, відчуттям біди, невизначеності майбутнього…  
      Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
    Проте,  ми не повинні впадати у розпач, бо самі можемо багато чому зарадити».
      На завершення урочистостей кращі вокалісти району подарували присутнім музичні композиції.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *