Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Глава держави: Реалізація реформ в Україні спрямована на створення сприятливого бізнес-клімату


    Реалізація реформ в усіх сферах життєдіяльності нашої держави спрямована на створення в Україні сприятливого бізнес-клімату. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час виступу на українсько-латвійському бізнес-форумі.


    Реалізація реформ в усіх сферах життєдіяльності нашої держави спрямована на створення в Україні сприятливого бізнес-клімату. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час виступу на українсько-латвійському бізнес-форумі.
«Робимо всі реформи заради того, щоб створити нормальні, цивілізовані правила гри, ведення бізнесу. Тому що для нас дуже важливо, щоб інвестиції, той ресурс, який є, він йшов на розвиток економіки України», – сказав він.

Глави держави зазначив, що для досягнення цієї мети влада застосовуватиме всі наявні механізми. «Успішний бізнес буде тоді, коли, перше – держава створює умови, друге – ведення бізнесу прозоре. Тому ми продовжуємо наполегливу реалізацію стратегій комплексних внутрішніх перетворень», – додав Президент.

За словами Віктора Януковича, Україні вдалося «багато зробити і досягти певних результатів» навіть в умовах загострення кризових процесів у світі. Зокрема, почало працювати законодавство, що регулює відносини між бізнесом і владою, принципи співпраці в рамках державно-приватного партнерства тощо. Успішно впроваджуються реформи у податковій системі, працюють нові Податковий та Митний кодекси. Все це сприяє лібералізації економіки, працює на скасування значної кількості регуляторних актів на різних рівнях, наголосив Глава держави.

Він зазначив, що нині влада працює як над розширенням внутрішнього ринку, так і над активізацією зовнішньоекономічних відносин. До цієї роботи залучаються не лише представництва України, а й торгово-промислові палати різних країн. На переконання Віктора Януковича, такі кроки стимулюватимуть розвиток бізнесу.

Президент закликав представників українського та латвійського бізнесу і надалі брати активну участь у реформуванні України. «Я переконаний у тому, що реформи ми також повинні робити з вами спільно», – сказав він.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *