Година поезії до річниць від дня народження Василя Стуса та Володимира Сосюри.
![](/sites/default/files/images/Изображение-001.jpg)
В районній бібліотеці для юнацтва працівниками центральної районної бібліотеки проведено годину поезії «Упасти зерням в рідній борозні», присвячену 75-річчю від дня народження Василя Стусата 115-річчю від дня народження Володимира Сосюри.
![](/sites/default/files/images/Изображение-001.jpg)
В районній бібліотеці для юнацтва працівниками центральної районної бібліотеки проведено годину поезії «Упасти зерням в рідній борозні», присвячену 75-річчю від дня народження Василя Стусата 115-річчю від дня народження Володимира Сосюри.
Цих двох видатних поетів об’єднує те, що вони були справжніми синами України, патріотами. Ведучі Т. Ковш, Н. Мартинюк, Я. Лазорко, Т. Гавриленко, І. Черній розповіли про страдницьке життя обох поетів, про те, як боролась з ними і намагалась зламати радянська система, але не могла подолати сили духу; їхні поезії не давали заснути національній свідомості українців. І сьогодні поезія Стуса та Сосюри потрясає читачів «мов вибух динаміта», а їхні імена – гордість України.
![](/sites/default/files/images/Изображение-006.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-010.jpg)
Увазі присутніх було представлено книжкові виставки-персоналії «Різьбяр власного духу» (В. Стус) та «Поет ніжності, тривоги і болю» (В. Сосюра).
![](/sites/default/files/images/Изображение-026.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-032.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-001.jpg)
В районній бібліотеці для юнацтва працівниками центральної районної бібліотеки проведено годину поезії «Упасти зерням в рідній борозні», присвячену 75-річчю від дня народження Василя Стусата 115-річчю від дня народження Володимира Сосюри.
Цих двох видатних поетів об’єднує те, що вони були справжніми синами України, патріотами. Ведучі Т. Ковш, Н. Мартинюк, Я. Лазорко, Т. Гавриленко, І. Черній розповіли про страдницьке життя обох поетів, про те, як боролась з ними і намагалась зламати радянська система, але не могла подолати сили духу; їхні поезії не давали заснути національній свідомості українців. І сьогодні поезія Стуса та Сосюри потрясає читачів «мов вибух динаміта», а їхні імена – гордість України.
![](/sites/default/files/images/Изображение-006.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-010.jpg)
Увазі присутніх було представлено книжкові виставки-персоналії «Різьбяр власного духу» (В. Стус) та «Поет ніжності, тривоги і болю» (В. Сосюра).
![](/sites/default/files/images/Изображение-026.jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение-032.jpg)
0 Коментарі