Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Години профорієнтації. Зорієнтувати у виборі майбутньої професії покликані фахівці служби зайнятості

Літні канікули для школярів  – особлива пора, бо під час них вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку.

Літні канікули для школярів  – особлива пора, бо під час них вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку.
З метою проведення профорієнтаційної роботи, 19 та 20  липня 2016 року в оздоровчому таборі Яремчанської міської ради «Едельвейс», який розміщений в мальовничому куточку Прикарпаття в с. Микуличин, що на Івано-Франківщині, відбулися цікаві ігри та вправи для дітей. Заходи були розраховані на дітей молодшого і середнього віку: ”Подорож у країну професій”, ”Цікаво про професії”, а також для дітей старшого шкільного віку: ”Моя професія – моє майбутнє”, ”Усі професії чудові – усі роботи до вподоби”.
«Яку професію Ви обрали?» – розпочала бесіду із школярами провідний фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк. В перший день профорієнтаційної роботи – 19 липня 2016 року зі школярами VІ– загону  було представлено практичну роботу – тестування за відповідними методиками, які дають змогу  зорієнтуватися у виборі професії.
Впродовж наступного дня, 20 липня школярі 8-9 класів почули багато нового для себе та  задавали безліч питань фахівцю. Учні розповідали, ким працюють їхні батьки та ким вони мріють стати в майбутньому. Завершилось заняття також практичною частиною — проведенням комп'ютерного тестування.
 Проаналізувавши результат кожного тестуючого, фахівець нагадала про помилки, які виникають при виборі професії, наголосивши що успіх в житті залежатиме від знань, здобутих у школі, навчання у ВУЗі.
Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.  
Начальник табору Ма'ряна Мотрук та директор Ярослав Кащищин подякували фахівцю за проведену роботу, адже в дітей залишилишаться позитивні та корисні спогади.

Уляна Півторанюк –
провідний фахівець з профконсультаційної роботи
відділу
активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *