Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова Івано-Франківської ОДА привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку Прикарпаття

 

news-image

 

news-image
14 листопада з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, голова облдержадміністрації Василь Чуднов та голова облради Василь Скрипничук вручили нагороди кращим представникам інформаційної сфери на Прикарпатті.

« Я завжди заздрив працівникам засобів масової інформації, оскільки саме ви впливаєте на світогляд людей і формуєте основну думку суспільства,- підкреслив очільник області Василь Чуднов. –  Робота журналістів спонукає до самовдосконалення та творить громадянське суспільство, тому на ЗМІ  лежить велика відповідальність. Я вас щиро запевняю, що скільки працюватиму на цій посаді, буду підтримувати журналістів і робити все можливе, щоб наша співпраця була результативною».

Також з вітальним словом виступив і голова обласної ради Василь Скрипничук, в якому зазначив, що насамперед, це свято тих хто залишається за кадром та творить медійний простір, побажавши журналістам творчих успіхів, та нових звершень.

День працівників радіо, телебачення та зв'язку відзначатимуть у суботу, 16 листопада. Це свято започатковано 1994 року згідно з Указом Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *