Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук відвідав Надвірнянський район

     В Надвірну з робочим візитом приїхав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук.
    На початку зустрічі  про ситуацію в районі доповідали голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та голова районної ради Василь Попович.

     В Надвірну з робочим візитом приїхав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук.
    На початку зустрічі  про ситуацію в районі доповідали голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та голова районної ради Василь Попович.
     «Ми бачимо, що ситуація в країні складна, позитиву мало, але ми повинні працювати на благо України і  Надвірнянського району зокрема. Просунулось питання ремонту доріг завдяки залученню коштів підприємств та підприємців. На даний момент налагоджена співпраця з ПАТ «Івано-Франківськцемент», який виділив понад 700 т щебеню з Пасічнянських кар’єрів. Це є проривом, тому що останні чотири роки ремонтом доріг не займались. Також нам вдалось з сільськими головами частково відновити дорожнє покриття в населених пунктах. Змогли з місцевими громадами заключити угоди з орендарями землі  ПСП «Оскар» та Райз «Прикарпаття». Завдяки цьому щомісячно до місцевого бюджету регулярно надходять кошти. Наголошую, що організовано роботу фермерських господарств, які забезпечують с/г продукцією  бюджетні установи району. Вважаю, що за короткий час вдалось забезпечити район  коштами для його  функціонування. Хочу сказати, що накреслено багато планів на майбутнє і з Божою допомогою ми все здолаємо» – повідомив у своїй доповіді голова райдержадміністрації Михайло Іваночко.
  В своєму зверненні до присутніх голова облдержадміністрації зазначив: «Україна переживає надзвичайно складний період – формування нашої держави, в повному розумінні цього слова незалежної. Прагнення миру, впровадження децентралізації, проведення прозорих виборів  – це основні виклики Президента і його команди. Це основний месидж яким я мотивувався коли дав згоду бути головою ОДА. Всі зусилля будуть спрямовані на те, щоб реалізувати ці завдання. Патріотично треба ставитися до їх виконання. Наша спільна робота, згуртованість адміністративного апарату на всіх рівнях буде певним чином оцінена громадськістю нашої області».
   Голова облдержадміністрації в ході зустрічі повідомив всіх присутніх, що готовий вислухати проблемні питання і піти на зустріч кожному.
   Зі своїми проблемами до Олега Гончарука звернулись: голови сіл Красна, Лісної Тарновиці, Зеленої, Пньова, Заріччя, Чорного Потоку, Цуцилова, Добротова, Тисменичан,  смт. Ланчина та Биткова, жителі міста Надвірної.
       В ході конструктивного діалогу голова облдержадміністрації намітив алгоритм дій щодо вирішення кожного питання зокрема та надав відповідні доручення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *