Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова райдержадміністрацій Олександр Кеніз взяв участь в нараді облдержадміністрації щодо дотримання правил безпеки та будівельних норм під час робіт на будівельних об’єктах

  

  
Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів позачергову робочу нараду з заступниками голови облдержадміністрації, головами місцевих райдержадміністрацій та керівниками окремих структурних підрозділів ОДА, під час якої проаналізовано вчорашній випадок по вулиці Шевченка в Івано-Франківську, де проводилося будівництво адмінбудинку з даховою котельнею та спортивним залом.

За інформацією управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області, під час проведення будівельних робіт обвалилося бетонне перекриття другого поверху новобудови на площі 216 кв.м. На час інциденту під уламками знаходилися робочі. Рятувальники за допомогою механізованого та гідравлічного інструменту і обладнання провели роботи щодо звільнення потерпілих із-під завалів і врятували чотирьох осіб 1982,1970,1977 та 1977 років народження. Також під час розбирання завалів будівельних конструкцій було виявлено чоловіка 1947 року народження без ознак життя.

«Трагедія, яка трапилася вчора, свідчить про необхідність дотримання норм техніки безпеки під час робіт на будівельних об’єктах, – підкреслив Олег Гончарук. – На жаль, на цьому об’єкті загинула людина, яка усе життя пропрацювала будівельником. Тому зараз наше спільне завдання – провести відповідну роботу щодо упередження подібних ситуацій на інших об’єктах».

Також, у зв’язку з цим випадком голова облдержадміністрації зобов’язав першого заступника голови ОДА Марію Савку створити робочу групу для вивчення даної ситуації, а голів РДА посилити заходи щодо дотримання правил безпеки та будівельних норм під час робіт на подібних об’єктах у районах області. 

Окремо, керівник області доручив департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації взяти під контроль надання повного обсягу медичної допомоги потерпілому працівнику, який знаходиться на лікуванні в обласній клінічній лікарні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *