Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова райдержадміністрації з робочою поїздкою відвідав Бистрицьку та Зеленську територіальні громади

 

 
 16 квітня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз спільно із радником голови РДА Іваном Тодоруком та начальником управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василем Уніятом здійснив робочі поїздки до Бистрицької та Зеленської територіальних громад.
З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад, плідно поспілкувавшись з їх сільськими головами, керівник району оглянув об’єкти соціально-культурної сфери.
   У Бистрицькій сільській раді Олександр Володимирович розпочав знайомство із сільського Будинку культури, ознайомився з творчими надбаннями села.
Керівник району позитивно оцінив роботу школи, відмітивши благоустрій прилеглих територій та відремонтовані й оснащені кабінети для навчання і виховання учнів. Спілкуючись із директором школи, яка на відмінно виконує свої обов’язки, Олександр Кеніз наголосив на тому, що сьогодні без уваги не може залишатися жоден навчальний заклад району, і в кожному із них необхідно створити сучасні умови для здобуття якісної освіти.
  Побувавши у приміщенні дитячого садочка, голова РДА відвідав дітей, поспілкувався з колективом, обговорив питання відкриття додаткової групи та запевнив колектив ДНЗ "Гуцулочка", що районна влада завжди готова допомогти і підтримати їхній заклад.
Гарне враження залишилося від відвідування лікарської амбулаторії, в якому  створені необхідні умови для надання медичних послуг. Є фізіотерапевтичний кабінет, денний стаціонар, маніпуляційний, стоматологічний та оглядовий кабінети.
       Загалом після побаченого у керівництва району слалося позитивне враження.
   "Мої враження є надзвичайно теплими, позитивними тому, що я зустрів тут справді гарних, відповідальних людей в особі сільського голови, директора школи, головного лікаря ЛА, завідуючих ДНЗ та Будинку культури"- зазначив голова.
Відзначено порядок на центральній вулиці, біля адміністративних будівель. Проте, для Бистрицької  громади основною проблемою залишається ремонт дороги Надвірна-Бистриця. Олександр Кеніз повідомив, що в найближчий час планується проведення ямкового ремонту найскладніших ділянок дороги. 
     Далі керівник району завітав до Зеленської сільської ради, де в адмінприміщенні сільської ради відбулася зустріч керівництва району з керівниками найбільших підприємств підрозділи яких знаходяться на території сільської ради, зокрема ДП "Надвірнянське ЛГ", ДП "Івано-Франківське ЛГ", НГВУ "Надвірнанафтогаз". Основним проблемним питанням, яке піднімалося – ремонт дороги Надвірна – Бистриця та берегоукріплення річки Бистриця Надвірнянська.

   

В ході зустрічі обговорено спільне вирішення питання ремонту зазначеної дороги. Також голова РДА ознайомився з проведеними роботами щодо укріплення річки Бистриця в уч. Фентераль і наголосив, що в 2015 році з обласного бюджету для проведення берегоукріплювальних робіт річки Бистриця передбачено 950 тис. грн., які необхідно освоїти до кінця року. На завершення робочої зустрічі Олександр Кеніз запевнив, що райдержадміністрація прикладе максимум зусиль для вирішення проблемних питань Зеленської сільської ради в першу чергу це ремонт доріг.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *