Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз взяв участь у роботі колегії облдержадміністрації

  

  
Сьогодні під головуванням Олега Гончарука відбулося чергове засідання колегії облдержадміністрації. У її роботі взяли участь голова обласної ради Олександр Сич, голови райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, Олег Гончарук спільно з Олександром Сичем вручили державні нагороди мешканцям Прикарпаття.
Почесні звання присвоєні чотирьом прикарпатцям: «Заслужений вчитель України» – учительці Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради Ірині Попадюк, «Заслужений працівник культури України» – керівникові народного аматорського хору «Просвіта» Коломийського міського палацу культури «Народний дім» Роману Хімею, «Заслужений працівник освіти України» – директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Івано-Франківської міської ради Михайлу Калинюку та звання «Заслужений художник України» – Андрію Шабуніну.
Що ж до самої колегії, та на її розгляд винесено три планові питання. Зокрема, присутні обговорили своєчасне забезпечення виплати заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати у бюджетній сфері області, підсумки підготовки закладів освіти області до роботи в новому 2017–2018 навчальному році та стан підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року.
Так, директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич доповіла про стан справ в області щодо виплат заробітної плати.
Вона зазначила, що місцевими бюджетами на виплату заробітної плати у 2017 році передбачено 6431,6 млн грн, що на 45 відсотків більше ніж у 2016 році. За попередньою інформацією місцевих органів влади, станом на п’яте вересня цього року заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери області з урахуванням поступлень медичної та освітньої субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам за першу половину вересня склала 84,8 млн грн.
По установах, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, виплата анонсованих платежів за вересень поточного року розпочнеться у встановлені терміни.
Своєю чергою Олег Гончарук зазначив, що минулого тижня мав зустріч я з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, під час якої й обговорювалося питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та надання додаткової субвенції області з державного бюджету України на відповідні цілі.
«Однозначно допомога у вигляді субвенції буде, але цю допомогу ми розподілимо районам і містам у наступній пропорції: хто впродовж року, виходячи з можливостей місцевого бюджету, мобілізував більше ресурсу на зарплату працівникам освіти, медицини, культури, а також провів достатньо заходів задля економії бюджетних коштів, той і отримає більше субвенційних коштів у кінці року. І це все ми зробимо у публічній площині», – зазначив очільник області.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *