Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова РДА Юрій Касіянчук провів прес-конференцію щодо соціально-економічного розвитку району в 2013 році

   Підводячи підсумки роботи району за 2013 рік та плануючи діяльність на 2014 рік  голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів прес-конференцію, на яку було запрошено працівників ТРК «Надвірна»та газети «Народна воля».

       Проводячи підсумок роботи району за 11 місяців 2013 року голова РДА сказав: «Хоча 2013 рік видався досить складним, проте, виконуючи завдання та доручення Президента України щодо соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік, всі структурні підрозділи райдержадміністрації, організації, установи та підприємства району зуміли  зпрацювати задля підтримки інфраструктури та життєдіяльності району,   задля забезпечення необхідних умов проживання громади району». Ю. Касіянчук  проаналізував стан соціально-економічного розвитку Надвірнянщини за 2013 рік, зокрема, у галузях промисловості, освіти, медицини, культури, у сфері соціального захисту, інвестиційної політики та інших.

     Також голова РДА відповів на запитання журналістів. Основні питання, які цікавили журналістів стосувалися, в першу чергу, щодо оцінки та відношення до подій на Майдані, ситуації навколо підписання угоди з ЄС та, звичайно, соціально-економічного розвитку району. Відповідаючи на поставлені питання, голова РДА Ю. Касіянчук, розказав про своє бачення нагальних політичних проблем, перспективи розвитку економіки району та вирішення соціально-економічних проблем.

 Звіт про соціально-економічний розвиток району знаходиться на сайті РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *