Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова РДА Олександр Кеніз з робочим візитом побував у с. Красна

 

 
 
Вчора, 1 березня голова районної державної адміністрації спільно з заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком з робочим візитом відвідали село Красна. Оглянули загальноосвітню ЗОШ І-ІІІ ст. , дитячий садок «Дзвіночок»,  сільську раду та будинок культури. Сільський голова Василь Завальнюк озвучив основні проблеми населеного пункту: газифікація села;  ремонт будинку культури;добудова школи.
 
         
Разом із директором навчального закладу Федором Кухарчуком посадовці оглянули класні кімнати, спортзал та їдальню. Вивчали питання щодо опалення школи. Наразі заклад опалюється дровами.Найбільшою проблемою школи є забезпечення належного водопостачання.
У дитячому садочку керівництво району разом з сільським головою  оглядали ігрові та спальні кімнати, цікавилися якістю харчування вихованців, а також теперішньою кількістю дітей та наповнюваністю дошкільних закладів на перспективу. Олександр Кеніз відмітив, що дитсадок затишний, ремонт зроблено охайно та креативно. Працівники закладів для вихованців намагаються створити усі умови для повноцінного розвитку. В свою чергу Василь Завальнюк зазначив, що в майбутньому хоче відкрити ще один корпус садочка.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *