Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головне управління статистики інформує

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами за  січень–вересень 2012року
 
 

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами за  січень–вересень 2012року
 
 
 Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Надвірнянського району за         9 місяцівпоточного року склали 14,7 млн.дол.США, імпорту – 26,7 млн.дол.США. 
Питома вага району в загальних обсягах експорту області становила –2,1%,  імпорту – 3,2%.
Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 39 країн світу.
 Майжетри чверті обсягівекспорту товарів з району були направлені до Казахстану, Естонії та Румунії. За межі країни відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини  та  пластмаси, полімерні матеріали.
З  Польщі, Катару, Румунії, Німеччини та Австрії отримано 97% обсягів імпортних  надходжень. Основу імпортних поставок складали папір і картон,  органічні  хімічні  сполуки тапалива  мінеральні,  нафта  і  продукти  її  перегонки. 

Про викиди забруднюючих речовин в  атмосферу
від стаціонарних джерел забруднення
підприємств  Надвірнянського району
у січні–вересні  2012 року
 
                У січні–вересні 2012р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Надвірнянського району, викинуто в атмосферу 2,6 тис.т забруднюючих речовин, що на 5,0% менше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі викидів найбільше (59,7% або 1,6 тис.т) припадало на метан, 16,4% (431,0 т)– на  неметанові леткі органічні сполуки, 14,6% (382,9 т)– на сполуки азоту, 5,9% (155,5 т) –  на оксид вуглецю. Крім цих речовин, у повітря потрапило52,2 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.
                У розрахунку на квадратний кілометр території району викинуто2,0 т небезпечних забрудників проти 2,1 т за січень–вересень 2011р., на одну особу– відповідно 23,0 кгпроти 24,3 кг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *