Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головний податківець Надвірнянщини розповів про роботу податкової інспекції

 У ДПІ у Надвірнянському районі відбулася прес-конференція Василя Гнатюка, в.о.начальника ДПІ. Йшлося про підсумки деклараційної кампанії доходів за наслідками діяльності надвірнянців за 2014 рік.

 У ДПІ у Надвірнянському районі відбулася прес-конференція Василя Гнатюка, в.о.начальника ДПІ. Йшлося про підсумки деклараційної кампанії доходів за наслідками діяльності надвірнянців за 2014 рік.
За словами керівника інспекції, у цьому році кампанія вже завершилася і станом на сьогодні 723 громадяни– фізичних осіб подали декларації у зв’язку з тим, що вони отримували доходи у вигляді спадщини, від продажу рухомого майна, з різних джерел або мали доходи одночасно від двох або більше податкових агентівтощо. Згідно з поданими деклараціями 1 громадянин-фізична особа задекларувала доходи понад 1 млн грн.
Василь Гнатюк зауважив, що цього року відбувається ріст поступлень платежів у місцеві бюджети. Загальна сума надходжень до місцевих бюджетів склала 43,9 млн.грн., що на 3,3 млн.грн. перевищує минулорічні.«Все-таки бізнес старається врахувати інфляцію і збільшує фонд оплати праці», – коментує він.
Ще одне джерело поповнення бюджету плата за землю. Якщо за п»ять місяців минулого року надходження від оплати за землю складали 2,3 млн. грн, то цього року за аналогічний період вже отримано 4,2 млн.грн. Василь Гнатюк пояснює це змінами у нормативно-грошовій оцінці землі. Ще одне додаткове джерело наповнення бюджету – з 1 січня цього року уведено акцизний збір від реалізації лікеро-горілчаних і тютюнових виробів. По ньому у місцеві бюджети надійшло 3,2млн. грн.
Розповів головний податківець і про новації для підприємців з використання РРО (касові апарати), які вводять з 1 липня цього року для підприємців на спрощеній системі оподаткування 3 групи. Вони повинні до 1 липня встановити касові апарати та проводити готівкові операції вже через РРО. Інакше підприємцям загрожують значні штрафи, до 5-кратного розміру від виручки. Тим підприємцям 3 групи, що проводять розрахунки виключно безготівковим шляхом, РРО не потрібні.
«З 1 липня 2015 року пиво буде вважатися алкогольним напоєм. Відповідно, щоб організувати роздрібну торгівлю алкогольними напоями не порушуючи законодавство реалізаторам пива до вказаної дати необхідно отримати ліцензію, уточнити якими алкогольними напоями можна торгувати спрощенцям, зареєструвати РРО, сплачувати акцизний податок», – повідомив на прес-конференції в.о.начальника державної податкової інспекції у Надвірнянському районі Василь Гнатюк.
На завершення зустрічі привітав журналістів з професійним святом, а редакцію газети «Народна воля» з 25-річчям з часу заснування. Подякував за співпрацю, висловив сподівання, що співпраця податківців і ЗМІ і надалі буде плідною та тісною.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *