Гості бібліотеки
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC01930-150x150.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC01930-150x150.jpg)
Під час ХХІІ Міжнародного гуцульського фестивалю до краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – письменниця Марія Влад, голова секретаріату Всеукраїнської громадської організації Союзу Українок, голова Полтавського відділу СУ Оксана Калинич, голова Косівського СУ Ганна Богдан. Гостей приємно вразила книжкова виставка-інсталяція, напрацювання відділу, про які поінформувала бібліограф Марія Гринюк.
Фестиваль закінчився. Залишились гарні спогади про нього та нових гарних друзів.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC01930-150x150.jpg)
Під час ХХІІ Міжнародного гуцульського фестивалю до краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – письменниця Марія Влад, голова секретаріату Всеукраїнської громадської організації Союзу Українок, голова Полтавського відділу СУ Оксана Калинич, голова Косівського СУ Ганна Богдан. Гостей приємно вразила книжкова виставка-інсталяція, напрацювання відділу, про які поінформувала бібліограф Марія Гринюк.
0 Коментарі