Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Громада і влада – поглиблення партнерських відносин

        В рамках реалізації проекту «Писанковий край» 22 жовтня 2013 року  голова Надвірнянської районної державної адміністрації Юрій Касіянчук здійснив виїзд в села Мирне та Красна. Керівник району основну увагу приділив об’єктам соціальної сфери. Основна мета візиту – це поглиблення партнерських відносин виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Завдяки спільним зусиллям влади та громади, проекти активно реалізовуються. Зокрема, яскравим прикладом є загальноосвітня школа в селі Мирне. В 2011 році освітній заклад став переможцем районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Тепло в школі – тепло в дитячих серцях», як результаті замінено вікна та встановлено централізоване водопостачання і внутрішні туалети. В 2012 році заклад став переможцем проекту сільської ради «Тепла школа – здорові діти» в приміщенні школи замінено двері. В 2013 році надана субвенція сільського бюджету відділу освіти РДА в сумі 13302 грн. на заміну підлоги в коридорі школи. В 2013 році надано субвенція з сільського бюджету відділу освіти РДА і сумі 12000 грн. на придбання комп’ютерної техніки для учнів школи.
       «Тільки спільними зусиллями громади та влади можна вирішити ряд важливих проблем» – зазначив голова райдержадміністрації. Також керівник району наголосив на перспективі школи. Тут планується спорудження спортивного майданчика та шкільної їдальні. Йшла мова і про добудову школи.
       В Надвірнянському районі виконуються завдання Президента України щодо залучення громад до вирішення питань соціально – економічного розвитку територій та поглиблення партнерських відносин виконавчої влади та місцевого самоврядування. Голова РДА Юрій Касіянчук, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Василь Масевич, начальник відділу культури Олександр Зварчук, представники ЗМІ побували в селі Красна. В цьому населеному пункті тривають ремонтні роботи сільського будинку культури та дитячого садка. За словами очільника району найкращий метод побудови – народний. Громада активно долучається до будівництва об’єктів під керівництвом сільського голови Василя Завальнюка та при підтримці райдержадміністрації.
         Також під час офіційного виїзду до села Красна відбулось урочисте нагородження матерів – героїнь. Голова РДА Юрій Касіянчук спільно з начальником відділу сім’ї, молоді та спорту Василем Масевичем  вручили прекрасним половинам людства посвідчення та нагрудні значки. Від імені Президента України, губернатора Івано – Франківщини керівництво району побажало цим відважним жінкам та їхнім родинам міцного здоров’я, родинного затишку та щасливої долі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *