Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Громада району проводила передвеликодню толоку.

 

 

Протягом минулого тижня в райдержадміністрації, та й по всіх місцевих радах, велася робота з організації та проведення Всеукраїнської толоки. Дане питання неодноразово піднімалося на нарадах у першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Калічка. Його обговорювали на навчанні-семінарі сільських голів в с. Заріччя. Особливу увагу приділялося організації прибирання та відновлення пам'ятників, могил, кладовищ, скверів та меморіалів. За кожним населеним пунктом були закріплені відповідальні працівники райдержадміністрації, які побували на виконкомах місцевих рад. Слід відзначити, що більшість голів місцевих рад, як тільки дозволила погода, й самі почали організовувати прибирання територій села, особливо центральних доріг. Працівники апарату райдержадміністрації, спільно з тележурналістами зробили об'їзд більшості сіл району і побачили досить приємно картину. В селах Тисменичани, Цуцилів, Перерісль, Зелена, Пнів кипіла робота: сільські голови організували, освітян, медиків, працівників культури, депутатський корпус, представників релігійних громад та громадських організацій.  В п'ятницю прибирали також в с. Саджавка, смт. Ланчин, с. Лоєва, с. Стримба, с. Лісна Тарновиця. В суботу на толоку вийшли громади смт. Делятин, с. Лісна Тарновиця, с. Назавизів. Великий об'єм роботи зроблено було уздовж автомобільних шляхів: в с. Тисменичани, Цуцилів, Перерісль, Стримба, Лоєва, Саджавка. Наприклад, яким непростим об'єктом є лісосмуга вздовж дороги в с. Лісна Тарновиця – то і його прибрали майже ідеально. Звичайно, найбільше смітять жителі сіл, адже ще не всюди вирішено питання вивозу сміття, а найболючіша проблема району – облаштування полігону ТПВ гальмується завдяки нездоровому ажіотажу жителів деяких сіл. Проте не слід забувати, що в придорожні канави викидають сміття і з проїжджих автомобілів, а під час об'їзду був такий випадок. В суботу відбувалася міська толока.

Працівники райдержадміністрації, під орудою першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Калічка та працівники інших державних установ наводили порядок навколо озера в парку ім. І. Франка. Представники державних установ, підприємств, організацій, робітники приватних фірм, представники громадськості і політичних партій, релігійних громад міста і району виконали великий об'єм роботи: прибрано міський парк, зона відпочинку ім. Н. Яремчука, зона відпочинку по вул. Зелена – Богуна, потічок підзамче, Пнівський замок, берега р. Бистриця біля Богородчанського мосту, гора Городище. 

Крім того представники громадськості та політичних партій, спільно з лісниками посадили дерева біля міських шкіл, на горі Страгора с. Лоєва, в Парку Слави с. Заріччя. За ці дні громадою Надвірнянщини було зроблено величезну роботу з метою впорядкування району після затяжної зими. Порядок також буде підтримуватися до Великодних свят. Та хочеться, щоб громада району прийняла одне виважене рішення, без певних політичних чи інших амбіцій, та визначилася з місцем полігону ТПВ, що зняло б левову частку проблем з утилізацією сміття. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *