Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Громадська Рада


До уваги керівників громадських об'єднань Надвірнянщини
 
Повідомляємо, що відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 3 листопада 2010 року при райдержадміністрації створюється Громадська рада.
 
Можливості громадської ради
 


До уваги керівників громадських об'єднань Надвірнянщини
 
Повідомляємо, що відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 3 листопада 2010 року при райдержадміністрації створюється Громадська рада.
 
Можливості громадської ради
 
Крім подання органу виконавчої влади (ОВВ) пропозицій щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, рада матиме можливість
проводити громадську експертизу, в тому числі антикорупційну, проектів актів
ОВВ, організовувати публічні заходи з обговорення актуальних питань розвит-
ку галузі чи адміністративно-територіальної одиниці; здійснювати громадський
контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, а також дотриманням ним нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.
Рішення ради є обов’язковими для розгляду ОВВ, за цього відомості про врахування цим органом пропозицій або причини їх відхилення не пізніше ніж у десятиденний строк в обов’язковому порядку повинні доводитися до відома членів громадської ради.
Рада зможе інформувати громадськість про свою діяльність шляхом розміщення інформації у спеціально створеній рубриці «Гро-
мадська рада» на офіційному веб-сайті ОВВ.
 
До складу Ради може входити:
1. Громадська організація
2. Спілка об'єднань громадян
3. Релігійна організація
4. Профспілка
5. Об'єднання профспілок
6. Творча спілка (інша професійна організація)
7. Благодійна організація
8. Організація роботодавців
9. Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
10. Орган самоорганізації населення
11. Кредитна спілка
12. Споживче товариство
13. Спілка споживчих товариств
14. Обслуговуючий кооператив
15. Споживчий кооператив
16. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив
17. Асоціація (об'єднання підприємств (юридичних осіб)
 
 
Для формування Громадської Ради  створена Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Надвірнянській райдерж-адміністрації.
 
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву (Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.)
 
До заяви додаються:
1. Рішення керівника ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.
2. Копії документів про легалізацію ІГС(Вашої організації, спілки , тощо).
3. Інформація про результати діяльності ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) протягом 2009-2010 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).
4. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).
5. Біографічна довідка кандидата на членство в громадській раді (не більше 1 стор.
тексту на ар. А4).
 
Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністраці (www.nadrda.gov.ua), а також у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністраці (м. Надвірна, м-н Шевченка,33 2 поверх, каб. 32)
Документи приймаються ініціативною групою до 1 лютого 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:м. Надвірна, м-н Шевченка,33 2 поверх, каб. 32
За додатковою інформацією Ви можете звернутися у відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністраці (м. Надвірна, м-н Шевченка,33 2 поверх, каб. 32) та за телефоном (034) 75-2-91-03