Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Хто і де може проходити альтернативну (невійськову) службу

Двом жителям району надано згоду для звільнення від призову на військові (навчальні та спеціальні) збори. Таке рішення прийняли на засіданні районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби в райдержадміністрації. Засідання проходило під керівництвом заступника голови Надвірнянської РДА, голови дорадчого органу Лесі Свідрак.

На альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження, як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.
В Україні значна кількість юнаків, які проходять альтернативну (невійськову) службу, належать до Християн віри євангельської та до них прирівняних за зареєстрованими статутами, Свідків Єгови, Євангельських християн–баптистів.

Порядок направлення та проходження альтернативної служби регулюється Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та Положенням про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.99. № 2066.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *