Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як побудувати кар’єру та професійно самовизначитись?

Багато людей, які залишились без роботи з різних причин, потребують допомоги, психологічної підтримки, адже деколи ця ситуація застає людину зненацька і вона взагалі не готова до вирішення даної проблеми.

Багато людей, які залишились без роботи з різних причин, потребують допомоги, психологічної підтримки, адже деколи ця ситуація застає людину зненацька і вона взагалі не готова до вирішення даної проблеми.
Тренінг “Побудова кар'єри та професійний розвиток” – захід, який відбувся 12 липня 2016 року з метою формування у безробітних адекватної самооцінки, впевненість у власних силах.
На даному тренінгу фахівець Уляна Півторанюк розповіла про основні  навички самопрезентації та самопошуку, учасники семінару виконували вправи, що підвищують самооцінку та впевненість у собі. Важливим акцентом при розкритті  матеріалу була інформація про правильну подачу резюме кандидатом на вакантне робоче місце. Адже, через резюме, в короткій формі, роботодавцю стає зрозуміло, чим один претендент  відрізняєтеся від інших.Семінар пройшов  в режимі «запитання – відповідь», що дозволяв кожному отримати відповідні побажання та рекомендації.
Проводячи такі заходи, можна з упевненістю твердити, що вони допомагають формувати у безробітних адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, бо на них відпрацьовуються навички самопрезентації та самопошуку, виконуються вправи, що підвищують самооцінку та впевненість у собі.
Семінари з техніки пошуку роботи проводяться в Надвірнянському районному центрі зайнятості щоденно, вони націлюють безробітних громадян на сучасні технології пошуку роботи, які допомагають справити позитивне враження на роботодавця і відкрити нові можливості для власного професійного зростання.
 
 
Уляна Півторанюк – провідний спеціаліст
 з профорієнтаційної роботи
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського  районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *