Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як стати знавцем своєї справи

Професіографічна   екскурсія для учнів району

Професіографічна   екскурсія для учнів району

 13 травня 2014 року Надвірнянським районним центром зайнятості була організована та проведена  професіографічна екскурсія для учнів: Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернату, Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та для учнів Надвірнянського ПТУ №11. Метою даного заходу було ознайомити учнів з працею столяра в столярному цеху, розширити та узагальнити їх знання про деревообробне виробництво, верстати та вироби, які виготовляються в столярному цеху, виховувати у дітей виховувати любов і бережливе ставлення до праці.
В заході взяли участь : Оксана Дорошенко – заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості, майстри з виробничого навчання професійно-технічного училища Іван Мохнач та Микола Чижевський, класні керівники, соціальний педагог школи-інтернату Наталія Дмитрук, фахівці районного центру зайнятості Наталія Андрійович та Уляна Півторанюк.
Розпочав захід та радо зустрів гостей приватний підприємець Руслан Угринюк, який і провів своєрідний екскурс по майстернях та залюбки розповідав учням про майстерність столярної справи.
Учасники мали змогу наочно побачити роботи столярів, ознайомитись з видами  верстатів: токарними, стругальними, свердлильними, фрезерними, рейсмусовими, довбальними, шліфувальними,  заточними. Майстри ділилися  з присутніми власним досвідом, розказували цікаві речі та показували вироби виготовлені їхніми руками: двері, вікна, меблі, різні вироби: плінтуси, обналічку, вагонку і токарні вироби.
Учні із зацікавленістю спостерігали за роботою майстрів, взяли багато корисної інформації для себе, розширили та узагальнили свої знання про деревообробне виробництво адже кожен з них в майбутньому мріє стати кваліфікованим знавцем своєї справи.
           В кінці заходу Оксана Дорошенко наголосила, що сучасний ринок праці потребує робочих рук. Професія столяр є одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Тож, хто з вас відчуває інтерес доданої справи, має відповідні нахили та здібності – спробуйте свої сили!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *