Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як зустріли воїна АТО в Надвірнянському районному центрі зайнятості

 
В гарячих точках на Сході України служать чимало наших земляків. Час від часу вони мають змогу відвідати родину. Ненадовго, втім, для їх рідних ці дні зараз чи не найбільш очікувані.

 
В гарячих точках на Сході України служать чимало наших земляків. Час від часу вони мають змогу відвідати родину. Ненадовго, втім, для їх рідних ці дні зараз чи не найбільш очікувані.

Залишитись живим, повернувшись із бою…Цим чоловікам відомо, що таке справжнє пекло. Навіть подумати страшно, що бачили їхні очі, яким тортурам піддавалась душа.  Ці чоловіки,   наші побратими,повертаються  із зони бойових дій Героями.
Так, це була подія – 14 січня 2015 року нашого земляка Михайла Коваля, бійця 80-ї Львівської аєромобільної бригади, радісно і з душевним трепетом зустріли на Надвірнянщині, а саме в приміщенні центру зайнятості, де і працює його дружина Уляна Коваль. Михайло брав участь у  бойових діях в районі населеного пункту  Трьохізбенки на Луганщині.
  Хлопці, які служать в гарячих точках України — Герої, тому що вони захищають наші кордони від ворогів,  в той час коли ми працюємо і радіємо життю, виховуємо дітей, вчимося…..
 В приміщенні центру зайнятості після робочого дня з привітальним плакатом зібрався весь колектив в очікуванні героя.  Директор центру зайнятості Володимир Петрішак привітав воїна словами подяки та висловив побажання повернутися йому якнайшвидше додому з перемогою, адже Михайло Коваль ненадовго приїхав у відпустку – ще десять днів і він повернеться у зону бойових дій,бо треба захищати не тільки свою сім’ю, але й рідну неньку – Україну.
При зустрічі воїн розповів коротко про події з власного погляду, в яких умовах живуть бійці, де кулі «літають», розриваються снаряди і як буває в «тихий час» неспокійно на серці, що покинув сім’ю, дім, друзів,  як хочеться щоб все це закінчилось.
Подаровані квіти, бережно обгорнені синьо-жовтою стрічкою, немов руками коханих людей – дружини і сина, милували око всім присутнім, а ікона Святої родини  тепло зігріє душу і серце цього   мужнього і симпатичного чоловіка в гарячих точках.
Ми пишаємось відвагою, мужністю тих, хто захищає кордони Батьківщини.
Чесно кажучи,  важко щось додати, крім одного – Героям  СЛАВА! 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *