Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ярмарка вакансій в Надвірнянському центрі зайнятості

      
   

      
   

Надвірнянський районний центр зайнятості організував та провів для  безробітних 8 червня 2016 року Ярмарку вакансій. Загальна кількість безробітних близько 30 осіб, які зібралися в профінформаційному секторі для ознайомлення з роботою та специфікою даного підприємства.
На масовому заході були присутні: заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, керівник базового центру –  Володимир Петрішак, заступник директора Олена Гуменюк, начальники відділів — Наталія Андрійович, Тетяна Плесканка,  Ірина Ткач та фахівці.
    Розпочав масовий захід Володимир Петрішак, який проінформував присутніх про мету проведення ярмарки та представив роботодавців. Гості, з числа представників “Електролюксу”: директор підприємства Артур Фелісяк та менеджер,  приїхали, щоб докладно розповісти і про умови праці, і про вакансії, і про соціальні послуги для працюючих на підприємстві.  Для візуального сприйняття зі сторони роботодавців був представлений відеоролик.
За словами директора, відкрите виробництво в Івано-Франківську виготовляє кілька моделей пральних машин, які поставляються на ринок як України так і країн європейського союзу. Безробітні задавали питання : “Чи гарантує завод працівникам в наданні житла, який існує оклад, транспортна доставка працівників з віддалених районів”. На ці та інші запитання мали змогу почути вичерпні відповіді, адже підприємство, за словами директора, піклується про своїх робітників, зокрема всі соціальні гарантії та послуги зможуть отримати всі працюючі. Серед багатьох присутніх 10 осіб виявили зацікавленість спробувати працювати на заводі, а представники “Електролюксу” запропонували бажаючим здійснити екскурсію на підприємство для більш докладного та практичного ознайомлення з виробництвом.
 Надвірнянський районний центр зайнятості для вирішення питання працевлаштування безробітних, докладає всіх зусиль, щоб на основі взаєморозуміння і підтримки зі сторони роботодавців, добитися кардинальних змін і покращення соціальних та матеріальних умов незайнятого населення.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості
відділ активної підтримки безробітних
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *