Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євген Фербей: Національна програма «Велике будівництво» дає можливість створювати якісні умови навчання для школярів

У середу, 9 грудня, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей із робочою поїздкою побував у Надвірнянському районі та Яречмчанській громаді, де ознайомився із роботою закладів освіти та спорту.

Зокрема, він побував у Чорнопотоківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Делятинської територіальної громади, де у рамках реалізації проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» продовжується реконструкція закладу із добудовою корпусу на 14 учбових класів, котельні та адміністративних приміщень.
«На сьогодні в Чорнопотоківському освітньому закладі навчається 450 учнів. Школярі здобувають освіту у трьох приміщеннях, які не пристосовані для проведення навчального процесу і не відповідають технічним та санітарним нормам, – зазначив Євген Фербей. – З кожним роком у громаді спостерігається тенденція до збільшення кількості школярів, тож добудова приміщень дасть можливість забезпечити належні умови для навчання дітей та роботи педагогічного колективу. Надважливим завданням для нас є об’єднання зусиль задля продовження і завершення робіт  на цьому об’єкті у 2021 році».
Також Євген Фербей відвідав Яремчанську ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів. Даний проект у 2020 році був відібраний для участі в Національній програмі «Велике будівництво». Передбачалася реконструкція з добудовою школи та завершення будівництва блоків №2 та №3, які прибудовуються до існуючого головного корпусу школи, який експлуатується.
Загальна кошторисна вартість проєкту  складає 44 379,724 тис. грн.  У рамках реконструкції завершено будівництво блоків №2 та №3, влаштовано їх покрівлю, проведено утеплення фасадів, частково влаштовано водопровідні  та каналізаційні мережі.
«Національна програма «Велике будівництво» дала можливість створити комфортні умови навчання для яремчанських школярів, – підкреслив Євген Фербей. – На даний час роботи на об’єкті  виконані в повному обсязі, за рахунок коштів обласного бюджету придбано обладнання для школи на суму 4,7 млн. грн. Наразі завершуються розрахунки з підрядною організацією. Тож сподіваємося, що вже найближчим часом учні зможу розпочати навчання у новому приміщенні».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *