Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євген Фербей взяв участь у роботі Координаційного центру із провадження діяльності, пов’язаної з участю України у реалізації СЄСДР

Сьогодні під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулося онлайн-засідання Координаційного центру з провадження діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. У заході взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей.

Обговорювали основні аспекти із реалізації пріоритетних напрямів Стратегії ЄС для Дунайського регіону в Україні (СЄСДР), Дунайської транснаціональної програми та розробки проекту плану заходів на 2021 – 2023 роки. Йшлося і про можливе головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону у 2022 році.

Зауважувалося, що декілька років Україна  працює у рамках Дунайської стратегії та Стратегії ЄС для Карпатського регіону. З української сторони необхідно вжити усі важливі кроки та забезпечити належну роль України у цих ініціативах, використовувати усі можливості задля розвитку транскордонного співробітництва та налагодити роботу в рамках міжурядових комісій з державами сусідами – членами Європейського Союзу.

Важливим є те, що СЄСДР є важливим інструментом для вирішення спільних викликів, що стоять перед країнами-членами ЄС та іншими країнами, що розташовані в одному географічному регіоні. Івано-Франківщина бере активну участь у реалізації цього стратегічного напрямку. Розроблено і подано пропозиції до плану заходів щодо участі України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Слід зазначити, що у Івано-Франківську реалізується проект «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону». У цьому контексті важливим є налагодження роботи електронної системи звітності задля подальшої ефективної співпраці в рамках Дунайської транснаціональної програми.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *