Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євген Фербей взяв участь у спецпогашенні марок, які популяризують Прикарпаття

У приміщенні центрального відділення поштового зв’язку Івано-Франківської дирекції акціонерного товариства «Укрпошти» сьогодні, 4 грудня, провели спецпогашення штемпелями поштового блоку, який присвячений Івано-Франківській області із серії «Краса і велич України», а також поштової марки «Віадук, селища Ворохта». Участь у заході взяв заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей.

«Завдяки «Укрпошті», через філателію, ми маємо нагоду привернути увагу та популяризувати унікальні та неймовірно красиві місця, а також туристично-привабливі об’єкти Прикарпаття, – зазначив Євген Фербей. – Сподіваюся, що поштовий блок та поштова марка будуть належно оцінені фахівцями, колекціонерами, а також тими, хто любить українську поштову марку. А неймовірно красиві краєвиди Ворохти, віадуку, який там знаходиться, або «Скелі Довбуша», що на Болехівщині, – неодмінно зацікавлять чимало мандрівників відвідати Прикарпаття».

Принагідно зазначимо, що поштовий блок № 182 «Івано-Франківська область» складається із чотирьох марок, на яких зображено гуцульське весілля, церкву Різдва Богородиці XVII-XVIII століть у селищі Ворохта, Скелі Довбуша та миску, розписану О. Бахматюком у XIX столітті. Тираж блоку складає 20 тисяч примірників. Номінал кожної марки – 9 гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *