Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євроекономічна інтеграція України: перспективи, проблеми, наслідки

 

 
    У Надвірнянсьому коледжі Національного транспортного університету відбулась науково-теоретична конференція на тему «Євроекономічна  інтеграція України:  перспективи, проблеми, наслідки»  за участю радника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації  з питань євроінтеграції та інвестицій Петруняка Михайла Андрійовича,  начальника  управління економіки Надвірнянської районної державної адміністрації Уніята Василя Степановича, завідувача сектором зв’язків з засобами масової інформації  та громадськістю Державної податкової інспекції в Надвірнянському районі Купчак Марії Василівни, керуючого Надвірнянського відділенням №1 Івано-Франківської  філії Приватбанку Клюшти  Володимира  Васильовича.
Організаторами конференції виступили викладачі коледжу Тетяна Богославець та Оксана Гаєвська, які  розпочали конференцію  розкривши  її учасникам актуальність та мету конференції, а також описали процес європейської інтеграції в історичному вимірі.
Студенти поділились результатами своїх досліджень сучасних інтеграційних процесів у світі, принципів функціонування Європейського Союзу. Всебічно оцінили проблеми, переваги та застереження для економічного розвитку України за умов набуття членства в ЄС у своїх доповідях та презентаціях.
Радник Голови Обласної державної адміністрації  з питань євроінтеграції та інвестицій Петруняк Михайло Андрійович розкрив для студентів проблему міграції робочої сили в Україні, поділившись власним досвідом та  навівши цікаві статистичні дані як нашої області так і України в цілому.
Вплив Євроінтеграції  на податкову систему України висвітлила завідувач сектором зв’язків з засобами масової інформації  та громадськістю Купчак Марія Василівна, а наслідки   інтеграції  банківської системи України до банківської системи Європейського Союзу висловив керуючий Надвірнянського відділення №1 Івано-Франківської  філії Приватбанку Клюшта  Володимир  Васильович.
Підвів підсумки конференції та висловив власні думки щодо проблем та перспектив Євроекономічної інтеграції України  начальник  управління економіки Надвірнянської районної державної адміністрації Уніят Василь Степанович.
Усвідомлення процесів міжнародного економічного розвитку, зокрема, процесів реалізації головної стратегічної мети зовнішньоекономічної політики України – євроекономічної інтеграції майбутніми фахівцями  в галузі економіки об’єктивно зумовлена потребами часу.
За таких умов  співпраця студентської молоді   з представниками органів влади і місцевого самоврядування різних рівнів, податкової, банківської та інших систем  є одним з механізмів за допомогою яких  сучасний фахівець може забезпечити в майбутньому  ефективне керування процесами різного рівня на підприємстві чи в організації в умовах загального динамічного розвитку міжнародних економічних процесів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *