Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євроінтеграція та вступ України до НАТО забезпечать гідне майбутнє України

Сьогодні в Івано-Франківському кіноконцертному залі «Арена-центр» віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася зі студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. На зустрічі йшлося про вступ України до ЄС і НАТО.
«Проінформувати студентство про те, що відбувається в Україні з точки зору Європейської та Євроатлантичної інтеграції є метою сьогоднішнього діалогу, – зауважила Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Європейська та Євроатлантична інтеграція – це великі можливості для України загалом і для кожного українця зокрема. Сьогодні обговоримо, які плюси нам дає угода про асоціацію ЄС, якими вже користаються українські громадяни. Ми знаходимо в кожній області тих, хто попри усі труднощі сьогодні своїм досвідом та своєю роботою доводять те, що можливо скористатися перевагами угоди про асоціацію».

Цей захід відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, відомих науковців та представників ЗМІ.

Виступаючи перед прикапатцями віце-прем’єр зазначила: «Угода про Асоціацію між Україною та ЄС – це є найамбітніша ціль, для її досягнення залучені абсолютно всі галузі, сектори економіки, міністерства, відомства нашої країни. Верховна Рада України підтримала ініціативу Президента та сьогодні ми маємо закріплений в Конституції наш стратегічний вибір щодо членства України в ЄС та Північноатлантичному альянсі. Це вагомим фундаментом для нашого подальшого розвитку».

Під час зустрічі віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила зі студентами, науковцями та громадськістю питання співпраці України з ЄС та НАТО та підкреслила: «Успішна комунікація – це тоді, коли ми віримо в те, що робимо. За останні роки ми заклали міцний фундамент для побудови сильної європейської демократії. Нашим дороговказом на цьому шляху є Європейська та Євроатлантична інтеграція, а союзниками – партнери з Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *