Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

II ФОРУМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА

«Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель»

«Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель»
12 травня 2016 року в м. Києві в НСК «Олімпійський» відбудеться IIФорум енергоефективного партнерства«Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель».
Захід започаткує проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії в Україні стосовно термомодернізації об’єктів бюджетної та житлової сфер.
Ключовою подією Форуму буде підписання Меморандумів про партнерство між Агентством та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
Учасниками Форуму будуть:Голови обласних, районних адміністрацій та міст, представники міжнародної спільноти, громадськості, ОСББ, зацікавлених міністерств і відомств.
Програма Форуму
·  Панель І: Національні та регіональні досягнення в енергоефективності житлового фонду.
· Панель ІІ: Енергосервіс: світові практики в реаліях України (енергосервіс в бюджетній сфері, енергосервіс у житловій сфері).
· Панель ІІІ:Підтримка міжнародних інституцій впровадження енергосервісу в Україні: кредити, гранти, консалтинг.
Місце проведення:Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55 (станція метро «Олімпійська»), НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів.
Важливо!Участь у Форумі безкоштовна, кількість місць обмежена. Для участі у заході необхідна попередня реєстраціяза посиланням http://goo.gl/forms/998aUC4F3i.
Контактні телефони: +380 44 296 71 60, 292 32 57.
Організатор заходу: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України
Партнери:Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні», Проект GIZ«Створення енергетичних агентств в Україні», Проект GIZ «Енергоефективність у громадах», Проект ЄС «EnPC-INTRANS» (Розвиток муніципалітетів у впровадженні і використанні енергосервісних контрактів), впроваджується «ФІАТУ», ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *