Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Їм смерть дивилася у очі і воля марилася свята….»

В сквері Героїв УПА Марти і Мирона Свідруків відбулись заходи з нагоди Дня Героїв. Вшанувати пам’ять зібралися представники органів влади, громадсько-політичних організацій, депутати різних рівнів, військові, духовенство, жителі району. Розпочався захід виконанням гімну України та хвилиною мовчання. Всечесні отці відправили поминальну панахиду та помолилися за упокій душ усіх Героїв, що віддали свої життя за волю України. Представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку. З вітальним словом до присутніх звернулись керівництво району та міста.

Представники районної та міської влади нагородили ветеранів ОУН-УПА, учасників АТО відзнаками «За участь в антитерористичній операції», «За бойову звитягу», «За заслуги перед Надвірнянщиною» та спільними грамотами Надвірнянської районної державної адміністрації, районної та міської рад.
Серед бійців, які віддали своє життя за мир в Україні та її незалежність є і наші земляки. На величі їхніх вчинків і духу нових Героїв, виховуються сучасні захисники української нації, захисники Незалежної України. Відзначення Дня Героїв – це свідчення незламної волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту, слави та перемоги нашої держави над ворогом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *