Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Інформаційно-пошукова система: оптимізація пошуку інформації про потреби ВПО

ІДП ІОЦ продовжує активну роботу над поліпшенням доступності соціальних послуг для українців, які стали жертвами повномасштабної війни в країні. З метою покращення процесу пошуку та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) на різних рівнях управління, у січні цього року, за підтримки Ради Європи, підприємством була створена та впроваджена Інформаційно-пошукова система (ІПС), як складова Єдиної інформаційної бази даних ВПО.

Завдяки цій новітній системі, працівники органів соціального захисту населення та центральні органи виконавчої влади мають змогу здійснювати онлайн пошук інформації про внутрішньо переміщених осіб за 42 реквізитами та їх комбінаціями. Наприклад, за довідкою ВПО, адресою проживання, реєстрацією, соціальним статусом, наявністю інвалідності та іншими критеріями.

ІПС дозволяє здійснювати пошук як конкретної особи за даними довідки, так і групи осіб за віком, соціальною категорією, потребами ВПО, інвалідністю та компактним проживанням ВПО за однією адресою. Крім того, пошуковий вираз можна зберегти та використовувати в подальшій роботі.

Нова система суттєво полегшила процес збору інформації про потреби внутрішньо переміщених осіб, таких як продуктові набори, одяг, взуття, навчання дітей у школах та садках, лікування та реабілітаційні заходи. Ця інформація є важливою для прогнозування та оцінки потреб ВПО, а також для ефективного гуманітарного реагування.

ДП ІОЦ продовжує впроваджувати передові технології та інформаційні системи, що сприяють полегшенню доступу до соціальних послуг та підтримки громадян.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *