Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ІНФОРМУЄМО ШКОЛЯРІВ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ


 
«Видатний педагог А.С.Макаренко наголошував, що вибір професії – велика  справа» – з такими словами розпочала профорієнтаційне заняття з учнями фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк.


 
«Видатний педагог А.С.Макаренко наголошував, що вибір професії – велика  справа» – з такими словами розпочала профорієнтаційне заняття з учнями фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк.
Основною метою профорієнтаційного уроку, проведеного 5 квітня – сформувати у випускників ціннісно – мотиваційну орієнтацію, пов′язану з вибором професії, ознайомити з переліком послуг, які надає служба зайнятості, поінформувати учнів про світ професій, надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії відповідно до особистих схильностей, здібностей та вимог сучасного ринку праці.«Вибір професії — відповідальна справа» – така тема уроку була розкрита учням дев'ятого класу Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
Зацікавила випускників інформація про типи темпераменту людини, адже : «Якщо  ви екстраверт – тобто любите спілкуватися з людьми, то для вас більше підійдуть професії, де ви повинні взаємодіяти з іншими. Якщо ж ви інтроверт, то ви повинні обирати собі таку професію, де мінімальне коло людей для спілкування». Про професійний гороскоп та помилки, які виникають при виборі професії, інформацію про робітничі професії та актуальні спеціальності — про все це довідалися школярі. Учні розповіли про те, які професії мають їхні батьки, чи хочуть вони продовжувати родову династію, чи хочуть йти своїм професійним шляхом.
 
Підвівши підсумок заняття, Оксана Буній — класний керівник старшокласників подякувала за конструктивний урок, в якому були задіяні практичні заняття: профдіагностичне тестування за допомогою різнопланових методик, «жива» бесіда, використані наочні матеріали та «цікавинки».
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *