Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Інклюзивність і безбар’єрність для всіх

Інклюзивність і безбар’єрність для всіх — головний фокус нашої роботи, особливо — з найвразливішими українцями. Навіть в умовах повномасштабної війни кожен має право на рівний доступ до соціальних послуг від держави.

Щоб ця мета стала досягненням, ми працюємо над розвитком Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Плануємо об’єднати всю інформацію про осіб з інвалідністю в одному цифровому просторі, щоб оперативно та точно визначати їхні потреби та надавати якісні соціальні сервіси.

Водночас покращуємо функціонал Централізованого банку даних із проблем інвалідності (ЦБІ), який маємо вже зараз:

реалізували автоматизовану систему для роботодавців із найманими працівниками. Тепер підприємства можуть бачити інформацію про виконання ними нормативу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю у своєму електронному кабінеті Пенсійного фонду;
розробили новий функціонал для Центрів надання адміністративних послуг. Невдовзі особам з інвалідністю стане ще зручніше подавати документи на забезпечення допоміжними засобами реабілітації.
підписали договори про інформаційну взаємодію з Мінветеранів та МОЗ, завдяки обміну інформацією та автоматизації процесів шлях між людиною, яка потребує підтримки, і державою, значно скоротиться.
модернізували Електронний кабінет особи з інвалідністю — він став зручнішим для людей із порушенням зору.
посилили захист персональних даних осіб, які перебувають на обліку в ЦБІ та користувачів системи, — уся персональна інформація — надійно збережена.
Проте маємо і плани на 2024 рік:

налагодити інформаційний обмін даними з МОЗ, що зменшить кількість паперових довідок.
побудувати інформаційний обмін із Державним центром зайнятості, щоби працевлаштувати й інтегрувати в суспільство якомога більшу кількість осіб з інвалідністю.
спростити роботу органів охорони здоров’я із внесення інформації про осіб з інвалідністю медико-соціальними експертними комісіями;
проаналізувати на вебдоступність Електронний кабінет особи з інвалідністю і модернізувати його;
актуалізувати програмне забезпечення відповідно до змін у законодавстві.
Усе це допоможе відчутно покращити якість життя осіб з інвалідністю.
Продовжуємо будувати майбутнє, де кожен громадянин має можливість реалізовувати свій потенціал та бути частиною безбарʼєрного суспільства.

Детальніше — читайте на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23416.html

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *