Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Інститут енергії (Польща) презентував інвестиційний проект

  

  
21 вересня  у районній державній адміністрації  відбулася презентація приватного інвестиційного проекту, який пропонує одна з іноземних фірм під назвою «Інститут енергії» (Польща). Вони вже роками спеціалізуються на питаннях переробки сміття.  У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, сільські та селищні голови,  депутати районної та міської рад та представники громадськості.
Проект передбачає будівництво трьох реакторів та технологічних ліній закритого типу по переробці ТПВ. Для розміщення виробництва потрібно 8 га землі. Реактори будуть розміщені 10 метрів від рівня землі. Фахівці запевняють такий завод екологічно безпечний, сертифікований згідно європейських стандартів та не створюватиме жодних незручностей для жителів краю. Подібний завод вже працює в Польщі на відстані ста кілометрів від Варшави.
  
За технологією виробництва тверді побутові відходи пресують та завантажують в реактор, в якому сміття зберігається протягом шести років. Після чого з ТПВ отримують кінцевий продукт – електричну та теплову енергію. На заводі із сміття будуть виготовляти твердопаливні брикети для опалення виробничих підприємств.
Представники іноземної фірми запросили надвірнянців відвідати Польщу та ознайомитись з процесом роботи заводу.
За словами польських фахівців для будівництва підприємства потрібно декілька місяців.
Олександр Кеніз подякував представникам Інституту енергії за презентацію проекту та запевнив, що й надалі підтримуватиме кожного, хто  інвестуватиме в економіку Надвірнянщини.  
Кінцевого рішення по даному проекті не прийнято.  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *