Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Іскра таланту, яка розпалює у серці полум`я надії, віру в себе…..

Сьогодні в Надвірнянському ліцеї №1 відбувся фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один».
Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Леся Свідрак, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович.

Леся Свідрак відзначила, що всі діти без виключення потребують нашої любові, опіки та уваги бо це наше майбутнє. Від імені голови районної державної адміністрації Володимира Паська та від себе особисто хочу подякувати організаторам цього фестивалю, який нам нагадує, що ми всі різні та талановиті. Важливо протидіяти появі хибних уявлень чи страху в суспільстві через те, що ми всі різні. Я сподіваюсь, що фестиваль буде і далі нагадувати, що нам необхідно бути толерантними до дітей з особливими освітніми потребами.
Також висловила щиру подяку батькам, які непокладаючи рук виборюють кращу долю для своїх дітей.

Метою фестивалю є сприяння самовизначенню, самореалізації та успішній інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство, привернення уваги громадськості до їх проблем.

Організатори фестивалю ставлять перед собою завдання сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, познайомити глядачів з різнобарвною палітрою творчості учасників фестивалю.

Під час заходу була розгорнута виставка творчих робіт умільців: вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі.

Учасники концерту та виставки отримали подарунки, грамоти та сертифікати на здоровлення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *