Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Іван Тодорук провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  

  
13 листопада під керівництвом першого заступника голови РДА Івана Тодорука відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення заходів, пов’язаних із ліквідацією наслідків негоди.  Участь  у засіданні взяли голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та керівники відповідних служб та установ району.
Під час засідання було наголошено на потребі приведення у стан підвищеної готовності усіх відповідальних служб та установ до роботи в ситуації погіршення погодних умов. Так, доручення отримали підприємства енерго та газопостачання, філія Надвірнянського Райавтодору, керівники комунальних підприємств.
Згідно протоколу призупинено навчальний процес з 14 до 15 листопада 2016 року у дошкільних навчальних закладах, школах, установах професійно-технічної освіти, школах естетичного виховання, музичних школах, а також рекомендовано вищим навчальним закладам району здійснити аналогічні заходи.   
Головному лікарю ЦРЛ доручено здійснити заходи щодо перевезення породіль до центральної районної лікарні, а також забезпечити перебування в умовах стаціонару за необхідністю хворих, які перебувають на методах замісної ниркової терапії (гемодіалізу).
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *