Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина поглиблюватиме співпрацю з Державою Ізраїль у туристичній галузі

Раціональне використання туристичного потенціалу Прикарпаття, залучення у цю галузь краю іноземних інвестицій стали темою для спілкування під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з почесними гостями Держави Ізраїль, а саме, Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські та Почесним консулом Держави Ізраїль у Львові Олегом Вишняковим.

Під час дискусії Олег Гончарук розповів дипломатам про реалізацію на Прикарпатті проекту «Єврокарпатська ініціатива», метою якої є об’єднання молодих креативних фахівців задля залучення іноземних капіталовкладень із метою розвитку соціально-економічних галузей Прикарпаття, зокрема, і туристичної.

«Сьогодні ми активно працюємо над розвитком дорожньої інфраструктури краю, адже розуміємо, що це сприятиме росту привабливості регіону для іноземних та вітчизняних мандрівників, – зазначив Олег Гончарук. –  Переконаний, ваш досвід в організації туристичного бізнесу стане імпульсом не лише для створення й функціонування туристичної індустрії в області, але й дасть змогу поглибити соціально-культурні взаємовідносини».

За словами Олега Гончарука, завдяки запровадженню між двома державами безвізового режиму, щорічно збільшується кількість туристів, активно розвиваються релігійні громади та благодійні фонди. Обсяги експорту й імпорту товарів області до Ізраїлю у минулому році зросли на 59, 7 відсотки у порівнянні з 2014 роком, а ізраїльські інвестиції в економіку області склали півмільйона доларів США.

Однак сьогодні, на переконання голови облдержадміністрації Олега Гончарука, поглиблювати обопільну регіональну співпрацю варто у медичній галузі. У зв’язку з проведенням Антитерористичної операції у східних областях України слід запозичувати багаторічний досвід ізраїльських медиків у наданні психологічної реабілітації постраждалим військовослужбовцям.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські відмітив, що вже понад 60 років Ізраїль живе у стані проведення бойових дій.

«Розуміємо, що сьогодні Україна переживає один із найтяжчих періодів свого існування, – зазначив дипломат. – Зважаючи на спільні культурні традиції, ми завжди підтримуватимемо зв’язки з Україною та сприятимемо їх поглибленню».

Еліав Бєлоцерковські також поінформував про різноманітні заходи, зокрема, програми, бізнес-форуми та семінари, які проводитимуть в Ізраїлі з метою підвищення кваліфікації у різних сферах життєдіяльності, та висловив сподівання, що прикарпатці активно братимуть в них участь. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *