Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина братиме участь у реалізації Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки

29 березня 2021 року в онлайн-режимі під час засідання Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики відбулося обговорення проєкту Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки.
Від Івано-Франківської області участь в обговоренні взяли заступники голови облдержадміністрації Світлана Онищук та Богдан Футерко.

Проєкт Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки підготовлений Мінрегіоном у співпраці з широким колом зацікавлених сторін. Метою цієї програми є підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів України шляхом активізації та розвитку транскордонного співробітництва, сприяння встановленню і поглибленню економічних, соціальних, наукових, технологічних, екологічних, культурних, туристичних та інших відносин між суб’єктами і учасниками таких відносин України і інших держав в умовах співпраці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *