Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина лідирує за кількістю поданих заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

Прийом заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад завершено. У відборі братимуть участь 225 проєктів. Лідерами у кількості поданих ініціатив стали організації із Львівської й Івано-Франківської областей. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Така активність громад демонструє, що люди дійсно турбуються про покращення місця, де вони живуть. Переконаний — цей Конкурс є чудовою можливістю для посилення спроможності карпатських громад. Приємно, що більшість з їх представників зацікавлені у відновленні історичних та культурних пам’яток, а також створенні безпекової, медичної та спортивної інфраструктури», — зазначив заступник Міністра.

Зазначимо, проєкти Конкурсу приймали за напрямами:

  • збереження історико-культурної та природної спадщини;
  • розвиток спорту в гірських громадах;
  • безпека громад Карпатського регіону;
  • подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Найбільш популярним став напрям «Історико-культурна спадщина» — 69 заявок, це — 30 % від загальної кількості. На другому місці — «Безпека громад Карпатського регіону» — 57 ініціатив. Водночас 42 громади розробили проєкти, спрямовані на подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва. Інші проєкти спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури та збереження природної спадщини.

Зазначимо, Конкурс проводиться Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською і Чернівецькою обласними державними адміністраціями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *