Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина має нагодувати і себе, і сусідів, – Світлана Онищук повідомила про старт посівної кампанії в області

Як повідомила на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, цьогоріч посів сільськогосподарських культур у всіх господарствах області запланований на площі 390 тис. га, а це на 1,5 тис га більше, ніж торік. Майже на 4 тис. га очікується збільшення площ під технічні культури.

Очікувана структура посівних площ у 2023 році прогнозується така: 37 % площ під зернові культури, 29% – технічні культури, 18% – картопля та овочі, 16% – кормові культури.

Минулорічний недосів озимих зернових, у порівнянні до попереднього року, на площі 5,7 тис. гектарів частково буде компенсовано ярими зерновими на площі 4,2 тис. гектарів.

Крім того, очікується незначне (+0,3 тис. га) збільшення посівів сої, картоплі (+0,2 тис. га) та овочів (+0,1 тис. га).

Розширення посівів сільськогосподарських культур планується за рахунок введення в обробіток земельних ділянок, які ще не обробляються.

Світлана Онищук також написала: «До посівної підходимо максимально відповідально. Адже пам’ятаємо, що Івано-Франківщина як тиловий регіон має нагодувати і себе, і сусідів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *