Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина: сім перемог у конкурсних програмах Українського культурного фонду

За результатами рейтингових оцінок, переговорних процедур та підписання контрактів з аплікантами проєктів, поданих у 2021 році на конкурсний відбір до Українського культурного фонду, наша область здобула сім перемог. Про це повідомляють в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Переможцями стали такі туристичні проєкти:

«Бокораш. Відродження забутої історії лісосплаву» (КП Вигодської селищної ради «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки»).
«Оновлення й модернізація експозиції Музею писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського (Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського)».
«Мистецька резиденція замку Краснодвір» (ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»).
«Інноваційний культурно-туристичний маршрут «Пінзель. RETURN» (Городенківська міська рада).
«Доповнення експозиції Рогатинського історико-краєзнавчого музею «Опілля» аудіовізуальними засобами» (Рогатинська міська рада).
«Гастромандрівка слідами українських літераторів» (Верховинська седищна рада).
«Культурно-туристичний маршрут «Гуцульські сирні плаї» (ГС «Асоціація виробників традиційних Карпатських високогірних сирів»). Проєкт реалізовується спільно із Закарпатською областю.
Вітаємо переможців, бажаємо успішної реалізації заходів проєктів з метою підвищення конкурентоспроможності туристичного потенціалу Івано-Франківщини в цілому та її локальних дестинацій зокрема.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *