Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківщина вже відправила понад 460 тонн допомоги постраждалим внаслідок війни жителям Київщини, Полтавщини та Харківщини

Прикарпаття продовжує допомагати жителям постраждалих внаслідок активних бойових дій у регіонах України. Щоб не допустити виникнення гуманітарної катастрофи, в області створено Координаційний центр з питань міжнародної гуманітарної допомоги.

Під патронатом Івано-Франківської обласної військової адміністрації щоденно проводиться робота щодо отримання, сортування та відправки гуманітарних вантажів. Продукти харчування, речі першої необхідності, одяг та засоби гігієни, а також медикаменти відправляються залізничним транспортом та вантажними автомобілями до населених пунктів Київщини, Полтавщини та Харківщини.

Так, від початку березня прикарпатці вже відправили залізницею 462 тонни гуманітарної допомоги для людей, котрі найбільше потерпають від російської агресії і опинилися в епіцентрі активних бойових дій.

«У цей нелегкий для нашої держави час ми повинні бути надійним тилом для наших захисників, які ціною власного життя протистоять військовій агресії, – наголосила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. – Ми, як ніколи, маємо бути єдиними, підтримувати та допомагати один одному, робити все можливе, щоб перемога була за нами!».

Фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *