Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Івано-Франківська область отримала 36 генераторів від чеських міжнародних партнерів

До нашої області доправили 36 генераторів максимальною потужністю 10 кВт. Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зауважила, що цю надзвичайно необхідну допомогу надали наші міжнародні партнери, завдяки підписаній декларації у грудні 2022 року між Івано-Франківською ОВА та Пльзенським краєм Чеської Республіки, за підтримки народної депутатки України Олени Вінтоняк.

Заступниця голови ОДА Людмила Сірко подякувала чеським благодійникам від імені голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлана Онищук за активну позицію та потрібну допомогу Прикарпаттю. За її словами, підтримка міжнародних партнерів є необхідною та вкрай важливою для населення.

«Івано-Франківська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони, громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося за допомогою і до багатьох міжнародних донорів. На одне з таких звернень відгукнулися наші партнери з Чеської Республіки», – зауважила Людмила Сірко.

Посадовиця зазначила, що генератори будуть передані закладам цивільної інфраструктури, охорони здоров’я та соціальної сфери Прикарпаття.

«Ми високо цінуємо активну позицію наших міжнародних донорів, громадських організацій та волонтерів щодо захисту наших громадян під час війни в Україні. Впевнена, що надання такої необхідної допомоги – це успішний приклад вашої жертовності та небайдужості до тих проблемних питань, які необхідно вирішувати», – наголосила Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *