Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Із 30 жовтня на Івано-Франківщині починає діяти «червона» карантинна зона

Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук наголосила на сьогоднішньому пресбрифінгу , що через зростання інфікованих коронавірусом з суботи, 30 жовтня, з 00 годин 00 хвилин на Івано-Франківщині починає діяти «червона» карантинна зона. Це рішення було прийнято на сьогоднішніх позачергових засіданнях Державної та обласної комісій ТЕБ та НС.
Світлана Онищук розповіла, що в області показник завантаженості ліжок складає 64,1%.
«На Івано-Франківщині зростають показники випадків інфікуванння та госпіталізації пацієнтів. Перервати ланцюг цієї хвороби можна тільки через дотримання вимог та вакцинацію. В закладах охорони здоров’я підготовлені ліжкомісця, які забезпечені з киснем», – розповіла Світлана Онищук.

Генеральний директор Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Руслан Савчук зауважив: «Найгірша ситуація сьогодні у Богородчанській, Івано-Франківській, Рогатинській, Коломийській, Снятинській, Городенківській, Калуській, Надвірнянській та Долинській громадах. У області зараз активно циркулює штам Дельта. Захворюваність на коронавірус серед населення у територіальних громадах за тиждень суттєво збільшилася: Богородчанська – 98%, Івано-Франківська – 90%, Рогатинська – 78%, Коломийська – 63%,Снятинська – 93%, Городенківська 120%, Калуська – 101%, Долинська – 228%, Надвірнянська – 232%».

Заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Леся Свідрак, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук та заступник міського голови Ігор Писклинець взяли участь у сьогоднішній Zoom-пресбрифінгу щодо зростання інфікованих коронавірусом.

Світлана Онищук розповіла про роботу медиків у закладах охорони здоров’я, проведення вакцинальної кампанії, карантинні обмеження, наголошуючи на тому, що вакцинація може перервати ланцюг захворюваності.

Зауважувалося, що «червоний» рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. Зокрема, забороняється робота непродовольчих магазинів та ринків, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані або у них є ПЛР-тестування, які дійсні 72 години. Натомість у цей період працюватимуть продовольчі магазини, ринки та аптеки при дотриманні карантинних обмежень.

Рішення обласної комісії ТЕБ та НС ( .pdf , 196.22 Кб ) https://www.if.gov.ua/…/8prop-nadannya-protokolu.pdf

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *