Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ІЗ ЦІКАВИМ СВІТОМ ПОЛІГРАФІЇ ОЗНАЙОМИЛИСЬ БЕЗРОБІТНІ…в Надвірнянській друкарні

  

  
Для ознайомлення із специфікою роботи одного з підприємств Надвірнянщини, яке виготовляє поліграфічну продукцію, районним центром зайнятості для безробітних 18  серпня 2016 року було організовано та проведено професіографічну екскурсію на ТзОВ “Надвірнянська друкарня”.
Проводив екскурсію директор ТзОВ «Надвірнянська друкаря» Теодор Ціховський, який докладно та наочно показав роботу кожного станка, машини, апарату. Керівник ознайомив присутніх з історією підприємства, етапами розвитку, з основними напрямками діяльності та перспективами розвитку, умовами праці, соціальними гарантіями для трудового колективу.
 Технік з праці Ольга Гелин ознайомлювала безробітних із структурою друкарні, розміщенням та функціонуванням приміщень, В структуру входять три приміщення:  друкарський, політурний та різальний цехи.
Підприємство займається друком газет, бухгалтерських бланків, рекламних проспектів, журналів бухгалтерського обліку, тощо. Після цього була проведена екскурсія по виробничих цехах та складу готової продукції. Учасники заходу мали змогу спостерігати за роботою працівників, брошурувальників, друкарів офсетного друку.
На завершення провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Уляна Півторанюк подякувала працівникам друкарні за корисну та цікаву інформацію, побажала разом із безробітними здоров’я, плідної роботи, зростання підприємства щодо прогресивних інноваційних технологій та виготовлення потрібної людям паперової продукції і постійної роботи на даному підприємстві.
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
з профорієнтаційної роботи
відділу активної підтримки безробітних.
НРЦЗ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *