Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Із звільненням українських земель ми ще більше потребуватимемо духовних настанов та зцілення від ран війни, – Світлана Онищук

Днями голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук провела зустрічі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром і Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом.

Йшлося про співпрацю влади та церкви, волонтерську діяльність релігійних організацій та допомогу Збройним силам України.

Керівниця ОВА акцентувала увагу на тому, що з початку повномасштабного вторгнення ворога релігійні організації всебічно підтримують внутрішньо переміщених людей. За їхньої підтримки в нашій області відкрилися десятки прихистків, організовано гаряче харчування для потребуючих, надаються речі першої необхідності.

Разом з тим священнослужителі проводять соціально-психологічну реабілітацію українських військовослужбовців та духовно підтримують наших Захисників і Захисниць у зоні проведення активних бойових дій, допомагаючи долати страх та відчай.

«Попереду, коли наші відважні воїни звільнять українську землю від окупантів, ми ще більше потребуватимемо духовних настанов та зцілення ран війни нашого народу. Тому співпраця з Церквою є на часі», – наголошує Світлана Онищук.

А ще подякувала духовенству за душпастирську та благодійну діяльність, яку вони щоденно здійснюють на Прикарпатті, та щирі молитви до Господа Бога про Перемогу і повернення усіх Захисників додому живими та здоровими.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *