Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Я – Волонтер! І Я Цим Пишаюсь!»

Волонтерство – це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє, власне і радий поділитися тим…

Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу. Соціально-економічна ситуація в Україні, події на майдані та неоголошена війна на сході змусила пересічних українців по-новому поглянути на власну громадянську позицію та сприяла високому розвитку самоорганізації, волонтерства та благодійності в країні.
У наш час волонтерство стало частиною світогляду українців. Після Революції Гідності фокус цілей змістився з матеріальних на нематеріальні. Перш за все це відбилося у безпрецедентному волонтерському рухові. Згідно з соцопитуваннями, понад 80% громадян вважають волонтерський рух обов’язковою складовою розвитку громадянського суспільства, при цьому майже чверть українців були або є волонтерами. Тобто волонтерство вже стало частиною культури і світогляду української нації.
В Соціальному Центрі Благодійного Фонду Карітас відбувся урочистий захід до Міжнародного дня волонтера. В заході взяли участь: волонтери, представники влади, учасники АТО/ООС, ліцеїсти, учні, студенти Надвірнянського коледжу, громадськість, представники громадських організацій.
Відкрив захід о.Андрій Будзак, який зазначив, що волонте́рство, це добровільна безкорисна суспільно значима діяльність, і що волонтерською діяльністю люди займалися з давніх часів. Також презентував присутнім ролик що таке волонтерство і хто такі волонтери. В ході проведення заходу були вручені спільні грамоти районної державної адміністрації, районної ради та міської ради за активну громадянську позицію спрямовану на формування патріотичної свідомості, любові до України, ініціативність та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

«Поспішайте творити добро!»

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *