Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як працюють сервісні центри Пенсійного фонду під час карантину

З 19 березня 2020 року у всіх сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області прийом громадян тимчасово обмежено.
У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 17.03.2020 року № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», фахівці головного управління обслуговуватимуть громадян в нагальних випадках, а саме:
– оформлення документів щодо виплати допомоги на поховання;
– призначення пенсії особам, у яких спливає трьохмісячний термін з моменту виповнення пенсійного віку;
– виплати недоодержаної пенсії;
– оформлення пенсії по інвалідності (І, ІІ група);
– видачі довідок органам управління праці і соціального захисту населення для призначення державної соціальної допомоги.
Закликаємо усіх громадян утриматися від відвідувань сервісних центрів у період карантину без нагальної потреби, адже це допоможе убезпечити ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних і близьких.
Крім того, у період карантину працівники Фонду області припиняють обслуговування громадян на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах Прикарпаття.
Доводимо до вашого відома, що більшість питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, можна вирішити без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.
Також можна звернутися за номерами телефонів, які розміщені тут.
Письмові звернення можливо направляти:
– на поштову адресу головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області: вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ, 76018;
– на електронну пошту gu@if.pfu.gov.ua;
– через вебпортал електронних послуг Пенсійного Фонду України: https://portal.pfu.gov.ua.
Додамо, що у кожному сервісному центрі розміщено скриньки для звернень громадян.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *