Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як уберегтися від торгівлі людьми та безпечно подорожувати за кордон

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у понеділок на Вічевому майдані в м. Івано-Франківську відбувся інформаційно-просвітницький захід «Лабіринт можливостей».
Його організовано за ініціативи Міністерства соціальної політики України благодійною організацією «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» спільно з департаментом соціальної політики облдержадміністрації. Метою даного заходу було підвищення обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми, роз’яснення прав та можливостей постраждалих від торгівлі людьми осіб та формування навичок безпечної поведінки при виїзді за кордон.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський, а також представники обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, обласного центру зайнятості, головного управління Національної поліції, територіального підрозділу Державної міграційної служби в області.

Учасники заходу здійснили віртуальну подорож лабіринтом, обрали найбільш необхідні речі для подорожі за кордон і дізналися про правила безпечної подорожі та працевлаштування.

Присутнім також продемонстровано інтерактивний театр «Чи знаєш, що ти людина». На завершення заходу було утворено символічне «коло дружби» з представниками суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та випущено в небо повітряні кульки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *